Vyhledat

O týmu

Před několika lety, v roce 2001, jsme se rozhodli navázat na tradiční "Rádcovské kurzy", které se pořádaly pro rádce a podrádce v turistických oddílech. Jako odchovanci ostravských turistických oddílů K.T.O. a Sírius jsme chtěli umožnit i těm, kdo už se na činnosti aktivně nepodílejí, aby si užili zábavu, adrenalin, sáhli si na dno, ale hlavně aby se potkali s fajn lidma, kteří mají podobný pohled na svět.
Dnes už na naše kurzy nejezdí zdaleko jen bývalí či stávající členové našich oddílů, kurzy jsou otevřené kterémukoliv zájemci, který již dosáhl věk 15 let a je otevřený novým zkušenostem a poznávání.
Hlavní metodou, kterou na kurzech využíváme, je metoda zážitku - jestli se chcete blíže s touto metodou seznámit, tak vřele doporučujeme absolvování některého z našich kurzů.
Děkujeme všem, kteří zde v týmu nejsou uvedeni s fotografií a v průběhu posledních let se na přípravě a organizaci podíleli či podílejí - Matesovi (tvůrce skvělé ZZ z kurzu "Restaurant na konci vesmíru"), Pelimu (současný webmaster), Syse a Peggy (panička se psem), Petrsonovi (překupník), Pavlovi (skvělý kuchař a kameraman), Hřebě (veterinářka na Chilcootu) a taky všem, kdo nám ochotně půjčují objekty, vybavení a poskytují morální či finanční podporu.


 
Odkazy Rádcak na FB


Užitečné odkazy:

SIRIUS

Turistický oddíl mládeže z Ostravy
tom-sirius.com/

Treking
portál o trekingu, horách a turistice
www.treking.cz

TOM
Asociace turistických oddílů
www.a-tom.cz/


© peli